O nás

Co děláme

Flexiheads.cz je pracovní portál zaměřený na profesionály, pro které je důležitá pracovní flexibilita. Cílem je pomoci jim nalézt zaměstnání, které je možné vykonávat na dálku nebo umožňující home office alespoň několik dní v týdnu. Každá z nabízených pracovních pozic je ručně schvalovaná a zaměřená pouze na kvalifikovaná zaměstnání od ověřených firem.

Kromě shromažďování flexibilních pracovních pozic, přinášíme nejnovější informace a rady ze světa flexibilní práce a učíme firmy i zaměstnance výhod pracovní flexibility využívat naplno.

V rámci projektu FLEXJOBS pomáháme firmám, týmům i jednotlivcům pochopit potřeby a specifika flexibilního pracovního prostředí. S pomocí originálních nástrojů analyzujeme možnosti nastavení flexibilní pracovní kultury a vytváříme řešení na míru každého zákazníka. Poskytujeme konzultace a organizujeme workshopy i tréninky flexibilních dovedností. Chceme, aby flexibilita v práci byla přirozenou součástí firmy a přinášela výhody zaměstnancům a zároveň zvyšovala efektivitu práce.
8
nabídek prací
9
firem
25
žádostí

Kdo jsme

Zakladatel a provozovatel tohoto portálu Petr Šedivý se již několik let věnuje tvorbě internetových projektů. Při tom spolupracoval s desítkami flexibilních pracovníků nejen z Česka, ale i ze zahraničí. Rád by propojoval další firmy a zaměstnance, kteří si cení pracovní flexibility.

Spoluzakladatel Václav Hrnčíř dosud vždy pracoval jen z domova a neumí si představit, že by každý den od 9 do 5 dojížděl do kanceláře. Rád by pomohl ostatním lidem najít podobně flexibilní zaměstnání.

Kontakt

Adresa

Kdekoli online

E-mail

podpora@flexiheads.cz

Telefon

+420 000 000 000

Napište nám zprávu

Flexiheads.cz

Pracovní portál zaměřený na profesionály, pro které je důležitá pracovní flexibilita. Cílem je vám pomoci nalézt zaměstnání, díky kterému lépe skloubíte pracovní a rodinný život.

Máte dotaz? Kontaktujte nás

podpora@flexiheads.cz

+420 152 361 205